Recents in Beach

Πρεμιέρα για τους «Μεγάλους» στο Κύπελλο Ελλάδας – Όλο το πρόγραμμα

Ανοίγει η αυλαία για τους… μεγάλους στο Κύπελλο Ελλάδας και για σήμερα Τρίτη είναι προγραμματισμένες πέντε αναμετρήσεις.
Τρία ματς (Βόλος-Απόλλων Λάρισας, ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟΧ/Κισσαμικός, Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα) θα διεξαχθούν στις 16:30, ένα (Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης) στις 19:00, όπως και στις 21:30, με το Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα.
Υπενθυμίζεται ότι υπάρχουν οκτώ όμιλοι των τεσσάρων ομάδων, θα διεξαχθούν τρεις αγωνιστικές (οπότε αυτό σημαίνει αυτόματα ότι οι αντίπαλοι δεν θα παίξουν εντός και εκτός έδρας) και ότι προκρίνονται οι δύο πρώτοι του κάθε γκρουπ.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
1η Αγωνιστική 25-26-27/09/2018 (εκτός από τα ΑΕΚ-Λαμία, Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός και Πανιώνιος-Λάρισα)
2η Αγωνιστική 30-31/10/2018 και 01/11/2018
3η Αγωνιστική 4-5-6/12/2018
1ος όμιλος
Aτρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής
Θύελλα Καμαρίου
1η αγωνιστική
Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα (25/09, 21:30)
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής (27/09, 16:30)
2η αγωνιστική
Ηρακλής-Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου
3η αγωνιστική
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος
2ος όμιλος
ΑΕΚ
Λαμία
Απόλλων Λάρισας
Βόλος
1η αγωνιστική
ΑΕΚ-Λαμία (αναβλήθηκε)
Βόλος-Απόλλων Λάρισας (25/09, 16:30)
2η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ
Λαμία-Βόλος
3η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Λαμία
Βόλος-ΑΕΚ
3ος όμιλος
Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός
Κισσαμικός
Ιεράπετρα
1η αγωνιστική
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός (02/10, 17:30)
Ιεράπετρα-Κισσαμικός (25/09, 16:30)
2η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα
3η αγωνιστική
Κισσαμικός-Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός
4ος όμιλος
ΠΑΟΚ
Άρης
Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων
1η αγωνιστική
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης (26/09, 16:30)
ΠΑΟΚ-Άρης (26/09, 19:00)
2η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ
Άρης-Αήττητος Σπάτων
3η αγωνιστική
Εργοτέλης-Άρης
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ
5ος όμιλος
Ολυμπιακός
Λεβαδειακός
Παναχαϊκή
Άρης Αβάτου
1η αγωνιστική
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή (27/09, 16:30)
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός (27/09, 21:30)
2η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου
3η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός
6ος όμιλος
Αστέρας Τριπολης
Απόλλων Σμύρνης
Τρίκαλα
Απόλλων Παραλιμνίου
1η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα (25/09, 16:30)
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (25/09, 19:00)
2η αγωνιστική
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
3η αγωνιστική
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης
7ος όμιλος
Ξάνθη
ΟΦΗ
Κασσιόπη
Νίκη Βόλου
1η αγωνιστική
Ξάνθη-ΟΦΗ (26/09, 16:30)
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη (26/09, 19:00)
2η αγωνιστική
Κασσιόπη-Ξάνθη
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου
3η αγωνιστική
Κασσιόπη-ΟΦΗ
Νίκη Βόλου-Ξάνθη
8ος όμιλος
Πανιώνιος
Λάρισα
Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος
1η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου (27/09, 16:30)
Πανιώνιος-Λάρισα (03/10, 17:30)
2η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος
Λάρισα-Ηρόδοτος
3η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-Λάρισα
Ηρόδοτος-Πανιώνιος

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια