Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας

 

To programma ton athlitikon metadoseon tis imeras

Τα παιχνίδια Λεβαδειακός-ΠΑΣ Γιάννινα και Λαμία-ΠΑΟΚ, τα ματς της Basket League, η αγωνιστική δράση σε βόλεϊ και πόλο, η μάχη της Εθνικής μας ομάδας με την Ιταλία στα ημιτελικά του United Cup και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

01:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πολωνία – ΗΠΑ United Cup Τένις

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μπρούκλιν Νετς NBA Μπάσκετ

04:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ντένβερ Νάγκετς - Κλίβελαντ Καβαλίερς NBA Μπάσκετ

04:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πολωνία – ΗΠΑ United Cup Τένις

04:00 Novasports Start Γκοφ – Κόβινιτς ATP Auckland Open Τένις

05:30 Novasports 6HD Μπέγκου – Σαμπαλένκα ATP Auckland Open Τένις

06:00 Novasports Start Μποναβεντούρ – Μασάροβα ATP Auckland Open Τένις

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Ιταλία United Cup Τένις *

10:00 Novasports 6HD Ζαμπέρ – Νόσκοβα Τένις

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD United Cup 2023 2ος Ημιτελικός, 2η Ημέρα Τένις

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – Ιταλία United Cup Τένις

13:45 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Β-Κηφισιά Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 9 HD ATP 250 2023 Tata Open Maharashtra Τένις

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κρίσταλ Πάλας – Σαουθάμπτον Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Πόρτσμουθ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας – Άρης Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα Turkish Basketball Super League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόρνμουθ – Μπέρνλι Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Χαλ – Φούλαμ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μίντλεσμπρο – Μπράιτον Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Πόλο

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – Καρδίτσα Basket League Μπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπλάκπουλ - Νότιγχαμ Φόρεστ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports Prime Λεβαδειακός - ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας - Ζηρίνειος ΑΟΝ Α1 Γυναικών Volley League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπρέντφορντ - Γουέστ Χαμ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Βαγιαδολίδ La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Βιτόρια Γκιμαράες - Ρίο Άβε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Νιούκαστλ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τορτόνα - Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A Μπάσκετ 

21:30 ΕΡΤ3 Πήγασος Πολίχνης – ΠΑΟΚ Volley League Ανδρών

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μόντσα – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Αντβέρπ – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ – Γουλβς Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Start Αϊντχόφεν - Σπάρτα Ρότερνταμ Eredivisie Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime Εσπανιόλ – Ζιρόνα La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κάζα Πία – Πόρτο Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 Novasports 4HD Clemson – Pittsburgh NCAA Μπάσκετ

Σε περίπτωση που η Ιταλία κάνει το 3-0 (προηγείται ήδη με 2-0 στις νίκες) στην αναμέτρηση του Ματέο Μπερετίνι (Νο16) απέναντι στον Στέφανο Τσιτσιπά (Νο4), που θα αρχίσει στις 08:00 για το United Cup θα πάρει την πρόκριση για τον τελικό της διοργάνωσης και ως εκ τούτου δεν θα υπάρξει μετάδοση στις 11:30.

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια