Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Πλούσιο είναι το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Κυριακής.
Αναλυτικά όλες οι επιλογές με την δράση σε όλα τα σπορ:
10:45 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS13 Balagne
13:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Γαλλία SS14 Calvi Power Stage
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Έιμπαρ Primera Division
13:30 Eurosport 1 Γύρος της Καταλονίας Ποδηλασία
13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Αταλάντα Serie A
14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος
14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κολωνία – Κίελο Bundesliga 2
15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο – Μπέτις Primera Division
15:00 ΕΡΤ3 Κέρκυρα – Βόλος Football League
15:30 Eurosport 1 Γάνδη – Βέφελγκεμ Ποδηλασία
15:30 Novasports 4HD Ουτρέχτη – Φέγενορντ Eredivisie
16:00 Novasports 24 HD Φροζινόνε – ΣΠΑΛ Serie A
16:00 Novasports 5HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Έστερσουντ Allsvenskan
16:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Τορίνο Serie A
16:00 Novasports 1HD Ρόμα – Νάπολι Serie A
16:00 ΕΡΤ Sports HD Άρης – ΟΦΗ Super League Σουρωτή
16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Κάρντιφ – Τσέλσι Premier League
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αννόβερο – Σάλκε Bundesliga
17:00 ΕΡΤ2 Περιστέρι - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League
17:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος
17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΣΧ Πυλαίας – Δράμα Handball Premier
17:15 Novasports 2HD ΑΕΚ – Παναιτωλικός Super League Σουρωτή
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Σεβίλλη – Βαλένθια Primera Division
17:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Αϊντχόφεν Eredivisie
17:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Αργεντινή Αγώνας
18:00 Novasports 24 HD Ναντ – Λιλ Ligue 1
18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ολλανδία Μότοκρος
18:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Αγώνας
18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μπαχρέιν Αγώνας
18:00 Novasports 5HD Ζάλτσμπουργκ - Αούστρια Βιέννης Αυστριακό Πρωτάθλημα
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Τότεναμ Premier League
19:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή
19:00 Novasports 3HD Μπολόνια – Σασσουόλο Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Στουτγάρδη Bundesliga
19:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Αργεντινή Αγώνας
19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Ατρόμητος Super League Σουρωτή
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ατλάντα Χοκς-Μιλγουόκι Μπακς ΝΒΑ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ – Μέσκοφ VELUX EHF Champions League
20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open Τελικός
20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa
20:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Αργεντινή Αγώνας
21:30 Novasports 2HD Ίντερ – Λάτσιο Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ουέσκα Primera Division
22:00 Novasports 3HD Τουλούζ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD NASCAR Cup Series Texas O’Reilly Auto Parts 500
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ-Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ
23:00 Eurosport 1 Νορβηγία – Ιαπωνία Παγκόσμιο Πρωτάθλημα
Reactions

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια