Ολυμπιακός-Κρασνοντάρ 4-0: «Χρυσή» αλλαγή ο Ραντζέλοβιτς και πλησιάζει στους ομίλους - ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ NEWSKAMATERO

Τετάρτη 21 Αυγούστου 2019

Ο Σέρβος μπήκε αλλαγή και οδηγεί τον Ολυμπιακό στους ομίλους του Champions League με δυο δικά του γκολ και ένα από τον Ποντένσε

Σε παράσταση για έναν ρόλο μετέτρεψε το ματς με την Κρασνοντάρ ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο, με τον Ραντζέλοβιτς να είναι ο μεγάλος πρωταγωνιστής για την ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς.

Ο Σέρβος μέσος των «ερυθρολεύκων» πέρασε αλλαγή στο 78ο λεπτό και με δυο δικά του γκολ σε διάστημα επτά λεπτών έκανε το 3-0 για την ομάδα του, με τον Ποντένσε στο 89ο λεπτό να ανεβάζει το δείκτη του σκορ στο 4-0 και να δίνει την ευκαιρία στον Ολυμπιακό να ακουμπάει το «σεντόνι» των ομίλων του Champions League.