Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Τα ματς του Παγκοσμίου Κυπέλλου μπάσκετ της Κίνας με την αναμέτρηση Ελλάδα-Μαυροβούνιο, τα παιχνίδια της Super League και η δράση από τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα συμπληρώνουν το μενού με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά:
10:30 ΕΡΤ Play1 Καναδάς – Αυστραλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:00 ΕΡΤ Sports HD Ν. Ζηλανδία – Βραζιλία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:30 ΕΡΤ Play2 Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
11:30 ΕΡΤ2 Τουρκία – Ιαπωνία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
13:00 Eurosport 2 Γερμανία Σλάλομ Παγκόσμιο Κύπελλο
13:20 Eurosport 1 Βέλγιο Αγώνες αυτοκινήτου
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Αννόβερο Bundesliga 2
14:30 ΕΡΤ Play1 Σενεγάλη – Λιθουανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
14:50 Eurosport 2 Γύρος της Γερμανίας Ποδηλασία
15:00 ΕΡΤ Sports HD Ελλάδα – Μαυροβούνιο Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:30 Novasports 1HD Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ Eredivisie
15:30 ΕΡΤ3 Γαλλία – Γερμανία Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:30 ΕΡΤ2 Τσεχία – ΗΠΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ
15:50 ΕΡΤ1 Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix
16:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία
16:00 Eurosport 1 Γύρος της Ισπανίας Ποδηλασία
16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Formula 1 Johnnie Walker Grand Prix
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον – Γουλβς Premier League
16:00 Novasports 2HD ΑΪΚ – Γιουργκόρντεν Allsvenskan
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga
16:50 Eurosport 2 Σίλβερστόουν Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής
17:00 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Ολλανδία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών
18:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μαγιόρκα LaLiga Santander
18:15 Eurosport 2 Έβδομη μέρα US Open
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Τότεναμ Premier League
19:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League 1
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
19:05 Eurosport 1 Έβδομη μέρα US Open
19:15 Novasports 2HD ΑΕΛ – Ολυμπιακός Super League 1
20:00 Eurosport 1 Έβδομη μέρα US Open
20:00 Eurosport 2 Έβδομη μέρα US Open
20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία – Ατρόμητος Super League 1
20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Εσπανιόλ – Γρανάδα LaLiga Santander
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Εϊμπάρ LaLiga Santander
20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Γκιμαράες Liga NOS
21:30 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ Super League 1
21:45 Novasports 5HD Ουντινέζε – Πάρμα Serie A
21:45 Novasports 4HD Αταλάντα – Τορίνο Serie A
21:45 Novasports 3HD Κάλιαρι – Ίντερ Serie A
22:00 Eurosport 2 Έβδομη μέρα US Open
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ - Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander
22:00 Novasports 2HD Μαρσέιγ - Σεντ Ετιέν Ligue 1
22:15 Eurosport 1 Έβδομη μέρα US Open
Reactions

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια