Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας

To programma ton athlitikon metadoseon tis imeras

Δείτε το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής (13/03).

Η πρεμιέρα των Play Offs της Super League ξεχωρίζει από το μενού των μεταδόσεων. Ο Παναθηναϊκός υποδέχεται την ΑΕΚ στο αθηναϊκό ντέρμπι, με μετάδοση από την Cosmote TV, ενώ από τη Nova θα μεταδοθούν τα ματς του Ολυμπιακού με τον Άρη και του ΠΑΟΚ με τον ΠΑΣ Γιάννινα, σε Φάληρο και Τούμπα, αντίστοιχα.

Συνοπτικά, οι αθλητικές μεταδόσεις:

12:00 Novasports Prime ΑΕΚ – Άρης Super League U17 Ποδόσφαιρο

13:30 ΕΡΤ Sports 1 Τελετή λήξης Χειμερινοί Παραολυμπιακοί Αγώνες

13:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φιορεντίνα – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 4HD Λούτον – ΚΠΡ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μπορντό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 6HD Άντερλεχτ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Αννόβερο – Νυρεμβέργη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:40 COSMOTE SPORT 6 HD Κίελο - Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

14:45 ΕΡΤ3 Απόλλων Λάρισας – Βέροια Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD ERC 2022 SS15 Seixoso 2, Πορτογαλία

15:00 Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Σεβίλλη La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports Prime ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Super League U17 Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports 3 Αμύντας – Τρίτων Α2 Μπάσκετ

15:25 COSMOTE SPORT 5 HD ERC 2022 SS16 Sra Quitera 2, Πορτογαλία

15:30 Novasports 5HD Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Έβερτον – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λιντς - Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαουθάμπτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γουέστ Χαμ - Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Τσέλσι – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάς Βερόνα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Πίζα – Κρεμονέζε Serie B Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Μπάγερ Λεβερκούζεν – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Καλλιθέα – Ρόδος Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD ERC 2022 SS17 Lameirinha 2, Πορτογαλία

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Μπέτις - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports 6HD Τσβόλε – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:05 Novasports 2HD Λιόν – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 4HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπρούκλιν Νετς - Νιου Γιορκ Νικς Μπάσκετ

19:00 Novasports Prime Ολυμπιακός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπούργκος - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Τοντέλα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις

20:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

20:30 Novasports 3HD Γκρόιτερ Φιρτ – Λειψία Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπόστον Σέλτικς - Ντάλας Μάβερικς NBA Μπάσκετ

21:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Μπρεστ – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Τορίνο – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα - Ζιλ Βιθέντε Liga Portugal Ποδόσφαιρο

 

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια