Το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων της ημέρας

 

To programma ton athlitikon metadoseon tis imeras.

Τα παιχνίδια για την 17η αγωνιστική της Super League με κορυφαίο το ντέρμπι ΑΕΚ-Παναθηναϊκός στην Opap Arena, τα ματς της Basket League, η αγωνιστική δράση σε βόλεϊ και πόλο και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σαν Αντόνιο Σπερς - Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ

03:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σικάγο Μπουλς - Γιούτα Τζαζ NBA Μπάσκετ

04:00 COSMOTE SPORT 6 HD United Cup 2023 Τένις

06:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζερβόντα Ντέιβις - Έκτορ Λουίς Γκαρσία WBA Lightweight World Championship

07:00 COSMOTE SPORT 6 HD United Cup 2023 Τένις

08:30 COSMOTE SPORT 6 HD United Cup 2023 Τένις

10:00 COSMOTE SPORT 6 HD United Cup 2023 Τένις

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD United Cup 2023 Τένις

13:15 Novasports Start Ούτρεχτη – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης - Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σαλερνιτάνα – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports Prime Αλμερία - Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μάδεργουελ – Χιμπέρνιαν Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

15:30 Novasports Start Ναϊμέγκεν – Αγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

15:45 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - Απόλλων Πάτρας Basket League Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νόριτς – Μπλάκμπερν Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σπέτσια – Λέτσε Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κάρντιφ – Λιντς Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Βόλος ΝΠΣ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τουρκ Τέλεκομ - Αναντολού Εφές Turkish Basketball Super League Μπάσκετ

17:00 Novasports 2HD Ατρόμητος – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Κολοσσός – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Ράγιο Βαγιέκανο - Ρεάλ Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νταντί Γιουνάιτεντ – Ρέιντζερς Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άστον Βίλα – Στίβενεϊτζ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάντσεστερ Σίτι – Τσέλσι Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαμπντόρια – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports Prime Άρης - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

19:15 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Βαλένθια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Σεβίλλη – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μαρίτιμο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Buffalo Bills - New England Patriots NFL

21:30 COSMOTE SPORT 5 HD Νάπολι - Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα La Liga  Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τορόντο Ράπτορς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς NBA Μπάσκετ

23:25 COSMOTE SPORT 9 HD Philadelphia Eagles - New York Giants NFL

Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια